Kapat

50 GB Mobil İnternet Paketli Lifecell Geliyor…

Anasayfa
Mobil 50 GB Mobil İnternet Paketli Lifecell Geliyor…

Turkcell, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısıyla Türkiye mobil internet sektöründe yeni bir kapı araladı. Lifecell isimli yeni bir marka duyuran firma, bu markanın ilk tarifesini de duyurdu. 50GB kotalı paket ve yeni bir akıllı telefonla duyurulan Lifecell, ülkemizin mobil internet konusundaki başarısını devam ettirecek.
General Mobile ile işbirliği yapmaya karar veren Turkcell, Lifecell ile birlikte yeni bir telefon duyurusu da yaptı, ancak 50 GB kotalı paketi duyan pek çok kullanıcı telefonu duymadı bile.
Lifecell markası altında “Süper Paket” olarak duyurulan 50 GB kotalı pakete ek olarak 7 GB özgür kota da geliyor.
Yine de tüm bu internet paketi özgürce kullanabileceğiniz şekilde değil. 15 GB’ı TV+, 15 GB’ı Fizy, 10 GB’ı Lifebox, 2 GB’ı Twitter ve Facebook, 8 GB’ı Dergilik uygulaması ve tamamiyle sınırsız olacak şekilde Bip uygulamasına konuşma ve mesajlaşma imkanı sunuluyor. Bununla birlikte her yerde özgürce kullanabileceğiniz 5-10 GB ekstra internet kotası da sunuluyor.
50 GB MIŞ.İYİ GÜLDÜM VALLAHİ 15 GB TV DE BEN NAPIYIM ? HAYDİ ONU BIRAK 10 GB FİZY’DE TÜM ŞARKILARI İNDİRSEM HERALDE 10 GB ETMEZ. ARKADAŞ YAPIN ŞÖYLE 50 GB HER YERDE KULLANIMLI GİRELİM FAYDALANALIM.
+5GB VARMIŞ.50 GB’I GÖRÜNCE BENDE İLK VAY BE DEMİŞTİM.AMA YOK MAALESEF DAHA O ÇAĞA GELEMEDİK.İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA GELİRİZ.UMUYORUM YANİ.GELİRİZ HERALDE
 3 AYRI TARİFE VE FİYAT SECENEĞİ VAR.

3 ayrı tarife seçeneği ile gelen Lifebox, Super, Extra ve Pro paketlerini duyurdu. Bu paketlerin üçünde de 50 GB’lık internet paketi yer alıyor. Super pakette, 50 GB’a ek 5 GB internet sunuluyor. 50+5 GB Super pakete 49 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca 50+7 GB’lık Extra paketine 59 TL, 50+10 GB’lık Pro paketine ise 69 TL’den sahip olabileceksiniz. Ayrıca Lifecell’i kullanıcılar ilk 2 ay boyunca 2 GB ekstra internet kullanacaklar.
Burdan da bakabilirsiniz.

“50 GB Mobil İnternet Paketli Lifecell Geliyor…” üzerine 7 yorum

  1. Beü İtiraf says:
  2. Can says:
  3. Mert can says:
  4. Unknown says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.