Kapat

Alpha Sürüm HaxBall Geldi!

Anasayfa
Oyun Alpha Sürüm HaxBall Geldi!

Merhaba Değerli Okuyucularımız. 25/10/2017 İtibari İle Haxball ‘ın yepyeni bir sürümü daha piyasaya çıkmış oldu.

HTML Direkt Destekli olan bu sürümde artık Haxball oyuncuları “lag” gibi sorunları yaşamadan HTML Dili İle Mükemmeliyetçi Bir Tasarı ve HIZ Bakımından Harika Olan “haxball” Oyununu Çok Daha zevkli ve harika bir şekilde oynayabilecekler.

HaxBall, flash tabanlı 2 boyutlu online futbol ve hava hokeyi karışımı bir oyundur. Oyun web tarayıcısı üzerinden oynanmakta olup çalışabilmesi için tarayıcınızda Flash Player eklentisi kurulu olmalıdır. Son günlerde oldukça popüler olan HaxBall; Türkiye, İngiltere, Almanya, Polonya, Portekiz, Rusya ve bir çok ülkede oynanmaktadır. O kadar zevkli ve eğlenceli bir oyun ki, futbol sevmeyenleri bile kendine bağlıyor adeta… 

Haxball Nasıl Oynanır?

Oynanışı çok basit olan haxball, Topu yön tuşları ile kontrol edip şut (X) tuşu yardımıyla kaleye sokup galibiyet almaktır. Siteye girdikten sonra kendinize özel bir nick seçip oda açabilir veya odalara girebilirsiniz. Ayrıca bu oyunun turnuvalarına haxball turnuvaları kategorisinden katılabilirsiniz, sorunlarınızıda haxball kategorisinden belirtebilirsiniz. 

Replays” butonuyla daha önceden kayıt altına alarak bilgisayarınıza attığınız maç videolarını HaxBall platformunda oynatabilirsiniz. “Options” butonunu kullanarak bir takım ayarlarınızı yapabilirsiniz. “Logout” butonu ise sistemden çıkış yapmanıza yarıyor.
Oda listesinde IP adresinize göre lokasyonunuza en yakın odalar uzaklık bazında sıralanır. Örneğin Ankara’da iseniz ve oda açmışsanız, Ankara’lı oyuncuların oda listesinde sizin odanız ilk başlarda yer alır.
X” veya “Space” tuşuyla topa vurabilirsiniz. Chat ekranına tırnaklar hariç “/avatar 1” şeklinde yazarak avatarınızı değiştirebilirsiniz.

Haber Bizden Okuması ve Like ‘ laması Sizden iyi okurlar dileriz 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.