Reklam 333 0

Pvp-City Yarışması Başlıyor!

Okuma Süresi3 Dakika
Metin2 Private Server Forum Sitesi | Metin2 Pvp Serverlar Sitesine Hoşgeldiniz.
Yarışma Linki Buradan!
Metin2 Pvp Serverlar Yada Private Serverlar denilince bundan 4-5 sene önce Normal TR Metin2 Oynuyan Oyuncuların. Her Zaman Biz Türklerin Yapmış Olduğu Gibi Knight Online’ninda pvp’sini çıkarttıktan sonra elbetteki metin2’ninde pvp serverlarını çıkartmaya başladık. Geliştirdikçe geliştirdik. Artık bugünkü Metin2 PVP Server’lar o kadar Benzer ‘ ki pvp bilmeyene sorsan Metin2 TR Zanneder. O Derece Başarılı olmaya başladık Pvp Server’lar denilince Metin2 ve Knight Online Türkiye’nin Başlarında geliyor zaten.

Bizde Şöyle birşey düşündük hem Metin2 Hem Knight Online Pvp Server’larını Yada Private Server’larını Birarada toparlıyabileceğimiz ve Bunun Forum Sitesini Oluşturabileceğimiz. Belirli Bir Süre Sonra Responsive’ye çevirebileceğimiz ve bu yolda çok daha fazla başarılar elde edebileceğimiz Bir Forum Sitesi Olan —> https://www.pvp-city.com Açma Kararı Aldık.

Amacımız İnsanların Gerçekten’de Reklam Yaparken Soyup Soğana Çevrilmeyeceği ve Site İçerisinde Mükemmel Script’ler ilede Sohbet Kısmını Oluşturabileceğimiz Gerçekçi,detaylı,samimi ve sıcak bir ortam oluşturmak. Elbetteki bunu sağlamak için Admin Arkadaşlarım Olsun. Moderatör Arkadaşlarım ve Siz Değerli Kullanıcılar Ellerinizden Geleni Yapıyorsunuz. Dahada fazlasını başarabilirsek İnanılmaz Büyük bir Aile Oluşturacağımıza Şüphemiz Yok… Emekleriniz İçin Teşekkür’ler Pvp-City  Cool


Bu hafta sizlere metin2 üzerine yine her zaman olduğu gibi makale yazıp bu makaleyi forum sitemiz ve geleceğimiz için ilerletmeye ve okutmaya başlayacağım. Metin2 Pvp Serverlar Her zaman ve halen gençliğimizde olduğu gibi Tüm Türkiye tarafından internet cafe’lerde oynanılan en küçük yaş grubu oyunlarından birisi olmaya devam etmektedir. Hala gezip görmekte olduğum cafe’lerde çoğunluk olarak oynanılan oyunların başında gelmektedir. Biz Pvp-City Olarak Metin2 Pvp Serverlar ve Server Forum Sitesinde Oyun Yada Server Sahibi Olan Sizlerin Reklamını Yapmaya ve bunları üst kısımlara taşımaya hazırız. Hatta Yıl sonuna kadar devam eden ücretsiz kampanyamızda bize mesajınızı ilettiğiniz taktirde açmış olduğunu konu yada forum’u ÜCRETSİZ bir şekilde Header yada İndex Yapıyoruz. Bu sadece yıl sonuna kadar bizim sitemizde geçerli ve kesinlikle ücretsiz kalıcaktır. Konuyu takip eden metin2 Pvp Server sahibi arkadaşlarım özelden mesaj atarak isteğini belirterek buna sahip olabilir.


Metin2 Biraz daha görsel efekt olarak geliştirilse elbette bende başlıyabilirim Smile
İlk olarak Knight Online Oynadığım için Görsel efektleri gerçekten rahatsız ediyor ama şöyle uzaktan biraz izlediğim oyun olarak metin2 pvp server’lar yada direkt olarak metin2 TR hoşuma giden oyunlar arasında yerini sürdürmektedir. Geliştirilebilir oyun seviyorum elbette daha çok şuan izlemeyi seviyorum bakalım ilerdeki makalelerimizde Metin2 ‘ ye başlıyacakmıyım ? Yada Server Açıcakmıyım ? Buda sorular arasında kalsın bir sonraki makalemde okuyabilirsiniz herkeze iyi oyunlar & kasılmalar dileriz… Smile
Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

{Suleyman Bakan}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
23 − 6 =