Kapat

Mühendisler Whatsapp Grubu

Anasayfa
Mühendislik Mühendisler Whatsapp Grubu

Whatsapp Gruplar

whatsapp-grupları

Türkiye’nin en büyük mühendis instagram sayfalarından biri instagram.com/mühendislergncrtr neredeyse tüm mühendislik alanlarında whatsapp grubu açarak Türkiye’de arge grubu oluşturuyor.Sizde mühendis iseniz ve yeni fikirler üretmek ,bölümünüzden yeni arkadaşlar edinip network güçlendirmeyi istiyorsanız mutlaka bu gruplara katılmanızı tavsiye ederiz.Üstelik sadece mühendislik de yok sağlıkçılar,hukukçular ve bir çok bölümde arkadaşlar toplanıyor.Aşağıda 2 afişini görüceksiniz. Grup son derece kurallara sadık ve yönetim aynı şekilde grupta istenilmeyen olaylar yaşanmasına izin vermiyor.

Gördüğünüz gibi bir çok alanda bulunan gruplarda fikir alışverişinde bulunabiliyorsunuz.Whatsapp grupları özellikle ileride mühendis,avukat olursanız belki de bu gruplarda tanıdığınız bir arkadaşınız size işe alma konusunda kefil olacak.Ayrıca şöyle bir güzel,yararlı paylaşımların yapıldığı bir youtube kanalı var.

https://www.youtube.com/channel/UCHulWKZZntRCS3LkwA3w6EA

Whatsapp normal grupların linki burada grup şartları ve güvenlik açısından paylaşılmamaktadır.Ancak giriş grubuna katılarak oradan kendi bilgilerinizle diğer gruplara aktarma yapılabilmektedir.

Giriş grubuna katılmak için ;

Whatsapp :

05436430204 numaralı telefondan

veya https://chat.whatsapp.com/GngamP1nwb2HyydLPtJzY2

linkten başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.